درباره ما

1982

فعالیت ما از زمانی آغاز شد که موسس شرکت پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه تصمیم به انجام آزمایشات در خصوص تولید عایق های الکتریکی گرفت و موفق به تولید کلاس B و معرفی آن به بازار گردید . با توجه به استقبال مصرف کنندگان و انگیزه موسس برای ادامه فعالیت در این زمینه ، شرکت تولیدی لوله وارنیش ثبت گردید و فعالیت خود را در کارگاه های کوچک سطح شهر تهران بین سالهای 1361 تا 1367 ادامه داد .

1989

با توجه به رضایت مشتریان در کنار تمایل شرکت برای گسترش تنوع محصولات به همراه مشاوره و پیشنهاد وزارت صنعت و تجارت برای افزایش ظرفیت تولید ، شرکت تولیدی لوله وارنیش به محل فعلی خود منتقل شد و امکانات خود را در جهت رفع نیازهای بازار گسترش داد . با توجه به تحقیقات و بررسی های مختلف ، شرکت تولیدی لوله وارنیش موفق به تولید عایق در کلاس استاندارد C ,H گردید .

1990

در سال 1369 شرکت لوله وارنیش با هدف تولید سیم های نسوز و تأمین محصولات مرتبط تبدیل به گروه تولیدی لوله وارنیش شد و با استفاده از کمک افراد متخصص موفق به تولید سیم های نسوز تک روکش و دو روکش گردید .

1994

در سال 1373 گروه تولیدی لوله وارنیش به عنوان واحد نمونه تولیدی انتخاب شد و این موهبت باعث تلاش بیشتر گروه در جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان گردید .

1999

تی ال وی گروپ فعالیت تجاری خود را در سال 1377 و با هدف تأمین محصولات مطابق با استانداردهای جهانی برای اهداف عایق کاری در تجهیزات الکتریکی آغاز کرد .

2003

گروه در سال 1381 به عنوان عامل رسمی KBT برای تأمین نخ های نسوز در خاورمیانه و روسیه فعالیت خود را آغاز کرد .