ما به بهبود مداوم کیفیت و مسئولیت پذیری باور داریم

تلاش ما ارائه محصولات با کیفیت در جهت بالاترین کارایی و ایمنی در ماشین آلات است

درباره ما

گروه تولیدی لوله وارنیش – سیم و کابل نسوز؛ بر روی تولید و عرضه عایق های الکتریکی، حرارتی و محصولات مرتبط، با کیفیت بالا متمرکز شده است . تی ال وی گروپ با سابقه بیش از 30 سال بر روی تولید و عرضه عایق های الکتریکی و سیم های نسوز با کیفیت بالا برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی از قبیل تجهیزات الکترو مکانیکی ، صنایع روشنایی ، خودرو ، راه آهن ، تجهیزات پالایشگاهی و استخراج ، لوازم خانگی، صنعتی و غیره متمرکز بوده است .

38+سال تجربه

داستان ما

تاریخچه 

 

فعالیت ما از زمانی آغاز شد که موسس شرکت تصمیم به انجام آزمایشات در خصوص تولید عایق های الکتریکی گرفت و موفق به تولید کلاس B و معرفی آن به بازار گردید . با توجه به استقبال مصرف کنندگان و انگیزه موسس برای ادامه فعالیت در این زمینه ، شرکت تولیدی لوله وارنیش ثبت گردید و فعالیت خود را در کارگاه های کوچک سطح شهر تهران بین سالهای ۱۳۶۱ تا ۱۳۶۷ ادامه داد .

با توجه به رضایت مشتریان در کنار تمایل شرکت برای گسترش تنوع محصولات به همراه مشاوره و پیشنهاد وزارت صنعت و تجارت برای افزایش ظرفیت تولید ، شرکت تولیدی لوله وارنیش به محل فعلی خود منتقل شد و امکانات خود را در جهت رفع نیازهای بازار گسترش داد . با توجه به تحقیقات و بررسی های مختلف ، شرکت تولیدی لوله وارنیش موفق به تولید عایق در کلاس استاندارد C ,H گردید .

محصولات

محصولات تجاری

واحد بازرگانی گروه تولیدی لوله وارنیش محصولات مختلفی را در گروه عایق های حرارتی و الکتریکی برای مشتریان خود فراهم میکند . این محصولات شامل انواع ورق و رول های میکا ، مایلر و نومکس، کاغذ پرشمان، رزین های عایق الکتریکی، نوارنسوز و غیره می باشند.

  • رول و ورق میکا
  • کاغذ پرشمان
image